“Holiday Resort” konsepti; Dünyada çok sayıda örnekleri olmasına rağmen ülkemizde pek fazla tanınmayan ve bilinen yazlık ya da kışlık ikinci ev düşüncesinin dışında, bir yaşam ve mimari tasarım bütünü olarak gelişmiştir.

Burada önemli olan nokta, istediğiniz anda evinizin tüm fonksiyonlarıyla yaşama hazır olmasıdır. Yani, klasik yazlık tipinde evinize geldiğinizde ilk olarak temizlik yapmak zorundasınız, alışveriş yapmak zorundasınız, su tesisatını, elektrik sistemini buzdolabını, klimayı kontrol etmek, birde eğer arıza varsa tamir etmek zorundasınız..

Dönüşünüzde yine aynı şeyler. Evi kapatacaksınız, fişleri çekeceksiniz, buzdolabında kokmasın diye yiyecek ve içecekleri ya götüreceksiniz ya da atacaksınız, çamaşırların ne olacağı ayrı bir sorun...

YEMEK PİŞİRME KONUSUNA HİÇ GİRMİYORUZ ZATEN !

Bu tip bir eviniz varsa ve en az 1 hafta kalırsanız saydığımız bu işlere katlanılabilirsiniz. O kadar para verdiniz ev aldınız ama yorgunluk ve gözünüzün önüne gelen bu işler yüzünden gitmekten vazgeçiyorsunuz tabii..

Hanımlar için tatil, dinlenme olmaktan çıkıyor ve hep ertelemek zorunda kalıyorsunuz evinize gitmeyi. İşte OliviaVillage‘da sahip olacağınız Weekend House konsepti evinizde bunların hiç biri yok.

Bir anlamda kendi otelinizde yaşıyorsunuz..


Olivia Holiday Resort'ta her türlü hizmet mevcut. Eviniz temizlenecekse, tesisatlar kontrol edilecekse veya eviniz, siz daha eve ulaşmadan ısıtılıp soğutulacaksa, yönetime bir telefon açmanız yeterli..

Açık / kapalı restoranımızda ev yemekleri pişiriliyor ve ev köy kahvaltıları hazırlanıyor. Foça’da gezerken hoşunuza giden balığı alıp aşçınıza pişirtebiliyorsunuz.

Fiyatlara gelince, evdeki masrafınızdan daha ucuz. Çünkü kar etmek için verilmiyor tüm servisler. Personeller sizin elemanlarınız zaten. Deterjan maliyetine çamaşırlarınız yıkanıyor, ütüleniyor.

Yani elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmuyorsunuz..

Tüm bu tatlı hayatı, 170 tane zeytin ağacının bulunduğu bir botanik parkının içinde, Muhteşem bir Ege manzarasına karşı ve en önemlisi yılın 12 ayında yaşamanız için her şey hazır.

Ana Sayfa   |   Holiday Resort nedir?    |    Holiday Resort'ta neler var?    |    Resimlerle Holiday Resort    |    E-Broşür    |    Neredeyiz    |    İletişim
Olivia Village bir ESKIDJI Gayrimenkul projesidir.